Cinemu - Islamic Movie Guide
Halaman Utama | Daftar | Login | Hubungi

CINEMU İÇERİĞİNE NASIL KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ?

  CINEMU İÇERİĞİNE NASIL KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ?  


Sitemizi kullanıcıların katkıda bulunabilmesi için en uygun şekilde tasarlamış bulunuyoruz ve ancak sizin  katkılarınızla projemiz istenen başarıya ulaşabileceğine şnanıyoruz. Bir kullanıcı ‘’Editör’’ sıfatı bulunmadığı müddetçe aşağıdaki katkılarda bulunabilir.

1.
Öncelikle mutlaka kayıt olmalısınız, kayıt olup üye girişi yapmadan herhangi bir bilgi girişi yapmanız mümkün değildir.
Kayıt olmak için sitenin sağ üst köşesindeki menüyü kullanabilirsiniz.

2.
Üye girişi yaptıktan sonra yorum yapmak veya pasaport oluşturmak istediğiniz herhangi bir filmi arama bölgesine yazarak bulabiliriz. Her filmin bilgi sayfasının en altında yukarıdaki  resimde gördüğümüz gibi bir ekran var. Bu bölüm bize o film hakkında değerlendirme yapma ve pasaport oluşturma şansı vermektedir.


3.
Değerlendirme yapmak için  açık alana fikirlerinizi yazmak yeterliyken pasaport oluşturmak için kriterlerimize göre filmi değerlendirecek sorulara cevap vermek gerekmektedir. Bu film hakkında kısa bir anket gibi de algılanabilir. Matbu bölüme cevaplarınızı eklemenin yanında ilave notlarınızı her sorunun altındaki boşluğa yazabilirsiniz.


4. Yaptığınız yorum ve Pasaportlar hemen yayınlanmaz. En kısa zamanda editörlerimiz tarafından incelenip onaylandıktan sonra yayına girer. 

5.
Sık sık pasaport oluşturarak kendi takipçilerinizi oluşturabilirsiniz çünkü kullanıcılar aynı kişinin oluşturduğu tüm pasaportlara girişi yapanın adına tıklayarak ulaşabiliyorlar.


6.    
Çok sayıda giriş yapan kullanıcılarımıza ileriki aşamalarda editör rolü gibi daha farklı imkanlar tanımamız söz konusu olmaktadır.